Bize Yazın

FİRMA PROFİLİ

Temelleri 1991 yılında Manisa'nın Turgutlu ilçesinde atılan Tantuğ İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi 28 yıllık ticaret hayatı boyunca farklılıklar yaratıp müşteri memnuniyetini sağlama konusunu kendine vizyon olarak tanımlayıp yatırımlarını bu doğrultuda yapmaktadır. Manisa’da inşaat malzemeleri pazarlamasıyla yola çıkan Tantuğ kömür ve inşaat malzemeleri bugün 40.000 metrekarelik iş sahasında sanayi amaçlı kömür kurutma, eleme stoklama ve zenginleştirme, tesisine sahiptir. Günlük 1000 tonun üzerindeki taşıma kapasitesi ile Türkiye’nin her bir noktasına hizmet vermektedir.

İLKELER

Tantuğ Limited Şirketi çalışanları ile birlikte müşteri istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve esnek bir şekilde cevap verip, dürüst ve güvenilir ticareti kendine ilke olarak edinmiş ve bu doğrultuda hedeflerini şekillendirmiştir.

HEDEFLER

  • Mevcut ve potansiyel müşterilerle uzun dönemli ilişki öncelikli hedeftir.

Gücünü 24 yıldır müşterileri ile kurduğu uzun dönemli ilişkilere borçlu olan Tantuğ Ltd. Şti. Müşterilerini paydaşlar arasında ilk sıraya koymaktadır.Bu doğrultuda Mevcut müşterilerle kurulmuş uzun vadeli ilişklerin yanına potansiyel müşterilerle yeni ortaklıklar eklemeyi ve birlikte büyümeyi en önemli hedef olarak görmektedir.

  • Varolduğu her alanda 'en iyi' olmak değişmez hedeftir.

Kaliteden asla taviz vermeyip bugüne kadar elde ettiği imajı korumak, hızlı ve esnek bir şekilde piyasadaki değişimlere ayak uydurarak yatırımlarını 'lider' olmaya doğru yöneltmek kuruluş hedeflerinin başında gelmektedir.

  • İnsan sermayesine yatırım başarının temel anahtarıdır.

Başarısını çalışanlarının bilgi ve yeteneklerine dayandıran Tantuğ Ltd. Şti. en önemli sermaye olarak insana yapılan yatırımı görmektedir. Bu nedenle çalışanlarını sürekli geliştirerek onlardan azami verimi almak ve sunduğu kariyer imkanları ile uzun dönemli iş ortaklığı kurmak başarı için olmazsa olmazdır.

  • Hedef, yeni faaliyet alanları için kaynaklar yaratmaktır.

Tantuğ Ltd. Şti. sürekli olarak değer yaratabileceği yeni faaliyet alanları üzerine çalışmaktadır ve bu nedenle kaynak kullanımını doğru ve akıcı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Amaç yaratılacak yeni değerler ile istihdam sağlamak ve ülke ekonomisine azami katkıları vermektir.

  • Her türlü sosyal ve ekonomik faaliyet dürüst çalışma ve iş ahlakı üstünde temellenmiştir.

Kurulduğu günden bu yana Tantuğ dürüst ticareti, müşterilerine ve tedarikçilerine karşı adilane davranmayı, yasalara ve ahlak kurallarına uymayı ilke olarak benimsemiş ve uygulamıştır.